Пісок ціна Харків 2017

Газоблок, цегла та інші будівельні матеріали у Харкові 2017

Купити пісок будівельний в Харкові Ви можете за ціною
доставка обсяг ціна грн.
ЗІЛ 4 м3 900
КАМАЗ 9 м3 1400
КрАЗ 11 м3 1700

У нас завжди можна купити пісок з доставкою (Безлюдівський піщаний кар'єр), а також купити митий пісок Харків.

Для отримання детальної інформації Ви можете зателефонувати за номероми.

Пісок

Природний матеріал, який є осадовою гірською породою, зазвичай складається з досить чистого мінералу кварцу. В залежності від того, де видобувається пісок, до його складу входять різні домішки та частинки осадових порід (різні дрібні шматочки каменю, глини, тощо).

Також його використовують у багатьох галузях будівництва і оздоблювальних дизайнерських роботах, в архітектурних проектах. Пісок застосовують при виготовленні тротуарної плитки і залізобетонних виробів, закладці фундаментів, бетонування, кладці стін, благоустрою присадибних ділянок та присадибних територій, будівництві насипних ділянок автомагістралей і дорожнього покриття. Звичайно ж штукатурка і декоративні внутрішні роботи з оздоблення приміщень не обійдуться без застосування піску. Дуже добре пісок поєднується з різними кольоровими добавками і барвниками, тому дрібний кварцовий пісок буде відмінним матеріалом для створення оригінального фактурного покриття, яке прикрасить видиму частину фундаменту і стіни будь-якої будівлі.

Залежно від способу видобутку і складу компонентів будівельний пісок ділиться на кар'єрний і річковий.

Річковий пісок, як випливає з його назви, видобувають з берегів і русел рік. Із-за такого способу видобутку піску і місця його утворення (дно річки), він зазвичай досить чистий за своїм складом. Компоненти піску вільні від глини та інших домішок, майже не містять непотрібних включень, що дає можливість застосовувати річковий пісок в багатьох галузях будівництва. Зазвичай митий пісок використовують в дизайнерських, обробних та кладкових роботах. Пісок будівельний річковий має дещо вищу ціну, через свій спосіб видобутку. Тому найчастіше застосовують більш дешевий за ціною кар'єрний пісок.

Кар'єрний пісок є складною сумішшю різних дрібнофракційних мінералів, які склалися за довгі роки в результаті природного руйнування гірських порід. Пісок може включати в себе різного роду домішки, такі як камені, земля, глина. Видобуток ведеться екскаваторами у великих відкритих кар'єрах. Пісок кар'єрний зазвичай розділяється за розміром складових його зерен. Він буває дрібнозернистий (частинки розміром до двох міліметрів); середньозернистий (частинки розміром від двох до трьох міліметрів); грубозернистий (частинки розміром від двох до п'яти міліметрів). Через велику присутність каміння та інших складових, при роботі кар'єрний пісок, зазвичай, завдається просіванню або промивці. В залежності від такого методу очищення, поділяють його на сіяний і митий кар'єрний пісок. В одному випадку буде застосовано просте просіювання, в іншому - промивання водою. Сіяний пісок беруть для роботи з виготовленням дорожнього полотна, засипки під фундамент або котлован. Митий - у виготовленні бетонів, залізобетонних виробів, плитах, а також там, де небажано наявність у складі глини та інших твердих частинок, які завжди вимиваються в процесі обробки водою.

Пісок широко використовується в складі будівельних матеріалів. На основі піску робиться розчин для кладки цегли, газоблоків чи інших стінових матеріалів. Пісок знаходиться і в основі Вашого будинку - фундаменті. І в оздобленні стін - штукатурці і ще в багатьох місцях. Тому при будівництві будинку без піску не впоратися!