Цегла червона ціна Харків

Газоблок, цегла та інші будівельні матеріали у Харкові 2017

натиснiть, щоб дивiтись цiни

У нас можна купити червону цеглу різних заводів, яка є традиційним будівельним матеріалом, і залишається як і раніше дуже популярною, а в ряді випадків незамінною. З силікатного матеріалу не варто класти фундамент: він нестійкий до вологи, а от з червоного - те що потрібно.

Розрізняється керамічна цегла, як рядова (будівельна) так і лицьова (фасадна, облицювальна, оздоблювальна).

Рядова застосовується для внутрішніх перегородок, стін, або для зовнішньої кладки, але з подальшою обробкою (штукатуркою). Вона частіш за все буває повнотілою.

Облицювальна (лицьова цегла) з двох сторін гладка, рівна, та має гарний однорідний колір. Вона, зазвичай, пустотіла - тобто всередині має багато порожнеч, що робить стіну більш теплою, а це важлива складова. Адже всі ми бажаємо, щоб наш будинок був теплим в зимовий час.

Міцність - одна з головних характеристик. Це здатність чинити опір навантаженням та деформаціям, не змінюючись. Iснує такий важливий показник, як марка - це рівень міцності. Позначується вона літерою «М» та цифровим індексом, який показує межу навантаження на 1 см кв. виробу без руйнування. Маркування цегли буває від 75 до 300. Як дізнатися, яка марка потрібна? Наприклад, для багатоповерхових будинків застосовують марку не меншу за 150. А ось для звичайного будинку в 2-3 поверхи цілком вистачить і «сотки» (тобто М100). У продажу найчастіше Ви можете побачити такі марки - 100, 125, 150, 175. Вони використовуються найчастіше.

Наша компанія - це дійсно чесне співвідношення ціни / якості, повністю продумана транспортна логістика. Ми підберемо потрібний розмір, обсяг та розповімо як краще, дешевше доставити, розвантажити товар. У нас Ви можете замовити будматеріали в Харкові з доставкою від провідних заводів Харківської області. Завжди можна подивитися товар на складі або оформити пряму поставку з заводу-виробника. Мінімальні ціни та оперативність доставки - ось одна з головних причин, з яких до нас звертаються люди. Зателефонуйте, і Ви не пошкодуєте!