Цегла біла силікатна ціна в Харкові 2017

Газоблок, цегла та інші будівельні матеріали у Харкові 2017

натиснiть, щоб дивiтись цiни

Цегла бiла силiкатна

Цегла силікатна — цегла, яка складається з вапна та кварцевого піску. Технології виробництва цегли вдосконалювалися багато разів. Контроль за виробництвом на всіх етапах повністю автоматизований. Тепер для виробництва силікатної цегли використовуються тільки природні матеріали - вапно та пісок, що робить його екологічно чистим елементом будівництва. Головним у виробництві такої цегли є принцип, так званий автоклавний синтез: береться 9 частин кварцового піску, 1 частина вапна плюс особливі добавки. Потім все підлягає сухому пресуванню (створюється форма цегли) і потім, (замість випалу, як керамічна цегла), піддається автоклавній обробці - обробка водяною парою з температурою 180 - 200 ° C і тиску 8 - 12 атм. Так цеглина стає твердою і міцною та до того ж набуває привабливий білий колір, що зберігається назавжди.

У Харкові виготовляють білу силікатну цеглу на двох заводах - Курязький завод силікатних виробів і ТОВ «Завод залізобетонних конструкцій» (Основа зараз не працює).

Повнотіла силікатна цегла знаходить дуже багато де застосовується. Її можна використовувати практично скрізь, за винятком хіба що будівництва фундаментів та печей. Однією з головних переваг силікатної цегли перед керамічною цеглою є її звуконепроникність, яка набагато вище, що є безсумнівним плюсом при будівництві міжквартирних або міжкімнатних стін. Відрізняє її і підвищена механічна міцність. Ну і звичайно ж будинок, який був побудований з білої цегли, приємно вражає своїм сніжно білим кольором. Коли постає вибір зовнішнього вигляду котеджу, то відразу ж виникають думки про індивідуальний стиль. Стиль людини - стиль будинку. Перше враження буде створено саме фасадом. Тому ті, хто вибрав білу цеглу для будівництва, ніколи про це не шкодують, бо будинок назавжди стає світлим.

Багато людей переймаються таким простим питанням: "А чи буде мені знижка на велику партію цегли?" Звичайно ж Ви отримаєте гарантовану знижку, і заощадите не тільки на ціні цегли, але й на доставці, розвантаженню, тому що такі питання як раз ми вирішуємо завжди легко і швидко.