Газоблок ХБМ Харків 2017

Газоблок, цегла та інші будівельні матеріали у Харкові 2017

натиснiть, щоб дивiтись цiни

Що таке газоблок?

Напевно всі ми вже чули про такий матеріал, як газобетон. Порівняно новий стіновий матеріал, напевно назавжди увійшов в сучасний Домострой.

Газобетон, газобетонні блоки

Новий легкий стіновий матеріал, що вже міцно увійшов в сучасне будівництво газобетон, газобетонні блоки - це білий пористий блок, один з видів т.зв. "легких" бетонів (стоять в одному ряду з пінобетоном і газопінобетоном). Але на відміну від пінобетону, газоблоки в Харкові на заводі ХБМ виготовляються промисловим способом, у великих цехах, спеціально обладнаних автоклавними установками, що дає необхідну надійність та міцність, яка дозволяє зводити багатоповерхові конструкції.

Цей будівельний матеріал поєднує в собі одночасно властивості таких матеріалів, як дерево і камінь, а тому набирає все більшу популярність в різних країнах. Газобетон дає хорошу звуко та теплоізоляцію у вісім разів більше, ніж у залізобетону і в три - чотири рази більше ніж у цегли. Це важливо, тому що істотно зменшує витрати на обігрів будинку в осінньо - зимовий період.

Безсумнівно однією з найважливіших переваг газобетонного блоку є те, що він досить легко піддається обробці звичайними простими інструментами - пиляється, стругається, свердлиться і т.д.

У газоблок легко забиваються скоби та цвяхи. З віком газобетон стане твердіше і міцніше. На відміну від дерева, цей матеріал не буде згнивати або старіти і завжди збереже свій гарний білий колір. Він не горить, бо в його складі тільки безпечні негорючі мінерали. Екологічний та безпечний, за природньою радіоактивносттю краще залізобетону і важкого бетону, адже щільність блоку менша.

Про матеріал також багато скажуть його характеристики: надійність, морозостійкість, деформативність, висока теплопровідність. Водночас він пропускає повітря, на відміну від бетону, але не підлягає процесам гниття, як дерево. А тому створюваний мікроклімат в будинку з газобетону безпечний і дуже корисний для людей, які мають суглобові, легеневі та серцево-судинні захворювання.

Точні розміри газобетонних блоків Хеттен (ХСМ Харків) дозволять домогтися практично ідеально рівної поверхні стіни. Ціна газоблоку дозволяє значно здешевити будівництво будівлі, що є одним з головних привабливих чинників при виборі стінового матеріалу. А його вага дуже сильно знижує трудовитрати при зведенні стін. Адже 1/м3 газоблоків в шість разів легше, ніж 1/м3 цегли.Ось що таке газобетон.

Натиснiть на посилання, щоб дивiтись цiни