купити чернозем грунт перегній ціна 2017

Газоблок, цегла та інші будівельні матеріали у Харкові 2017

У нас завжди можна купити чорнозем, грунт з доставкою в Харкові і у Харківській області.

Для доставки до замовника використовуються наші автомобілі - самоскиди Камаз, Краз, Зіл, якщо необхідно з причепом - самоскидом.

Доставка чорнозему оперативно в день замовлення.

Чернозем - 1400 грн. - (Камаз 10 m3)

Перегній - 2300 грн. - (Камаз 10 m3)

Для отримання більш детальної інформації про товар і доставку Ви можете зателефонувати нам за номерами.

Грунт родючий (земляний) - є сумішшю піщаних, глинистих і чорноземних порід, яка являє собою верхній шар грунту, і звичайно ж, її найродючишою частиною. Грунт розподіляється по компонентному складу та, звичайно ж, за призначенням. Грунти можуть застосовуватися в якості наповнювача для основи будівель та споруд, а також використовуватися для вирівнювання будівельних майданчиків, відсипання присадибних територій та господарських об'єктів. Зведення великих споруд, як то дамби, греблі, дорожні естакади та ін. не обійдеться без такого дешевого матеріалу, як звичайний грунт. Ну і, звичайно, не варто забувати про родючисть грунта (чорнозема), що є незамінним в домашньому саду і городі, а також при виготовленні ландшафтного дизайну.

Родючість чорнозему визначається наявністю в ньому поживних мінералів і гумусу - органічної його частиною. Грунт, який потрібен для вирощування сільськогосподарської продукції та декоративних насаджень, зазвичай складається з органічних мікроелементів, мінеральних добрив і родючого шару почви. Натуральна органіка, що знаходиться в чорноземі, створює необхідні умови для рослин.

Але, з часом, поживні елементи, які існують в грунті вимиваються і витягуються рослинами. А тому природний грунт необхідно збагачувати, тобто вносити добрива (наприклад перегній, гній і т.д.). Коли ця процедура зроблена своєчасно, рослинний польовий грунт відновлює свою родючість. Завдяки своїй відмінній біологічній активності, чорнозем створить необхідні умови для росту будь-яких рослин. Застосування грунту буває змішане, наприклад в теплицях часто використовується його суміш з мінеральним грунтом (співвідношення один до одного).

Грунт користується заслуженим попитом у людей, охочих облаштувати дачні та котеджні ділянки. Найбільш активно застосовують грунт із середини квітня по кінець травня, а також восени - з вересня по жовтень. Саме в цей час року землю удобрюють і готують для рослин, підвищуючи її якість і родючі властивості.

Грунт, що постачається на продаж в Харкові і Харківській області, знаходиться в різних місцях області, тому він має різні властивості. Роблячи замовлення в компанії Самстрой, Ви можете заздалегідь дізнатися переважний склад необхідного матеріалу.